درباره جشنواره

‎ما در «مدرسه همراه» با بهره گیری از تجربه موفق بیش از ۳۰ سال مدرسه داری و حضور جدی مجتمع آموزشی سادات اصفهان در عرصه تعلیم و تربیت ، و در ادامه با همراهی دیگر مراکز فرهنگی آموزشی و همچنین بهره‌مندی از وجود افراد متخصص و مجرب در حوزه آموزش، که همگی از دل مدرسه برخاسته‌اند، درصدد تاسیس یک مدرسه مجازی کامل و ایده‌آل بر آمدیم.
‎در همین راستا از خرداد ۹۹ به سبب شیوع ویروس ‎کرونا بطور جدی ، چه در حوزه تولید پلتفرم آموزشی و چه محتوای آموزشی بویژه در زمینه‌های مهارتی، وارد عرصه آموزش های مجازی براساس استانداردهای بین المللی آموزش شدیم.
‎این امر هم به منظور ارائه خدمات به بیش از ۱۰۰۰ نفر دانش آموزان مجتمع آموزشی سادات و هم ارزیابی محصولات و قابلیت های ما و همچنین شناخت بهتر خلاء‌های موجود در فضای آموزش کشور انجام گرفت، و توانستیم تا حد زیادی خود توان گروه‌مان را محک بزنیم، که به لطف خدا تجربه ای ارزشمند و نتایج بسیار راضی کننده ای را به ارمغان آورد.
‎از اهداف مدرسه همراه می‌توان به: ‎ تحقق عدالت آموزشی ‎کمک‌رسانی به خانواده‌ها به عنوان اصلی ترین نهاد تربیت ‎تقویت مدرسه به عنوان بهترین محل برای آموزش و پرورش تولید محتوای با کیفیت و استاندارد، بویژه در زمینه‌ مهارت‌های مختلف و مباحث فرهنگی و سبک زندگی اشاره کرد.
‎امیدواریم ان‌شاالله با تلاشهای جمع حاضر و با یک برنامه دقیق، در قالب کارگروه های تخصصی سبب تولید یکی از خلاقانه ترین و کاراترین پروژه‌های آموزش مجازی کشور شویم. ‎ بی تردید، با توکل به خدا و در صورت پایبندی به ارزش های والای تشیع و اسلام عزیز، رضایت و دعای حضرت ولیعصر ارواحنافداه را نیز به همراه خواهد داشت